EUCERIN SPF50+ PHOTOAGING CONTROL face sun fluid 50ml

EUCERIN SPF50+ PHOTOAGING CONTROL face sun fluid 50ml

950 ден.
Шифра на производ: 7410
Достапност: На залиха
Количина:

EUCERIN SPF50+ PHOTOAGING CONTROL face sun fluid 50ml

Крем-флуид за лице за заштита од сонце и контрола над фотосатреење,SPF50.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2021. UKION SHOPS