REVALID 3/1 сет за патување

REVALID 3/1 сет за патување

600 ден.
Шифра на производ: 7050
Достапност: На залиха
Количина:

REVALID 3/1 сет за патување

Сетот содржи:

Revalid регенеративен протеински крем 30мл

Revalid регенеративен протеински балзам 30мл

Revalid регенеративна маска за коса 30мл

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2021. UKION SHOPS