REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса

REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса

1.500 ден.
Шифра на производ: 7049
Достапност: На залиха
Количина:

REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса

Пакувањето содржи 20 ампули

Формула со кофеин и природни состојки како пантенол.пченични протеини и екстракт од овес ,кои го успоруваат процесот на стареење на косата,спречуваат опаѓање и стимулираат раст на коса.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2021. UKION SHOPS