КЛОМПИ ЖЕНСКИ ТЕГЕТ

КЛОМПИ ЖЕНСКИ ТЕГЕТ

990 ден.
Шифра на производ: 6772
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* кломпи број:

КЛОМПИ ЖЕНСКИ ТЕГЕТ 

Произведени во Србија,ДИЈАНА обуча.

Произведено од еко кожа,а лежиштето е од права мека кожа.

Начин на изработка- шиена,лепена.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2021. UKION SHOPS