САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини

САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини

850 ден.
Шифра на производ: 7058
Достапност: Распродадено
Количина:

Расположливи опции

* сандали број:

САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини

Земја на потекло-Србија

Производител-ДИЈАНА обуча

Состав-еко кожа,лежиште мека,чиста кожа

Шиено,лепено

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS