AVENT  цуцла за шише класик X 2

AVENT цуцла за шише класик X 2

390 ден.
Шифра на производ: 632/27
Достапност: На залиха
Количина:

AVENT  цуцла за шише класик X 2

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS