BABY NOVA чаша со вентил 250мл

BABY NOVA чаша со вентил 250мл

250 ден.
Шифра на производ: 34123
Достапност: На залиха
Количина:

BABY NOVA чаша со вентил 250мл

За бебе над 6 месеци.

Може да се мие во машина за садови,не е погодна за во микробранова печка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS