MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл

MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл

290 ден.
Шифра на производ: 5706
Достапност: Распродадено
Количина:

MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл

Комплетна нега за кожа околу пеленскиот дел.

Формулацијата е безбедна и за предвремено родени.

За сите типови кожа.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS