CALCIUM 500 & VITAMIN D  50 таблети

CALCIUM 500 & VITAMIN D 50 таблети

400 ден.
Шифра на производ: 6053
Достапност: Распродадено
Количина:

CALCIUM 500 & VITAMIN D  50 таблети

Содржи Калциум 200мг,Д витамин 0,003мг и Магнезиум 60,3мг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS