EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml

EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml

740 ден.
Шифра на производ: 7017
Достапност: Распродадено
Количина:

EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml

Крем за локален третман  со 30% уреа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS