ХИГИЕНА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DEZINTAL 0.2% средство за дезинфекција 1l
DEZINTAL 0.2% средство за дезинфекција 1l Се користи за дезинфекција на раце,прибор за јадење,сит..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS