DEZINTAL 0.2% средство за дезинфекција 1l

DEZINTAL 0.2% средство за дезинфекција 1l

80 ден.
Шифра на производ: 55
Достапност: На залиха
Количина:

DEZINTAL 0.2% средство за дезинфекција 1l

Се користи за дезинфекција на раце,прибор за јадење,сите површини.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS