БЕБЕ ПРОГРАМА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AVENT ULTRA SOFT лажалка X 2
AVENT ULTRA SOFT лажалка X 2 ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
AVENT ULTRA AIR NIGHT цуцла лажалка
AVENT  ULTRA AIR NIGHT цуцла лажалка ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
AVENT FASHION цуцла лажалка X 2
AVENT FASHION  цуцла лажалка  X 2   ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
AVENT цуцла за шише класик X 2
AVENT  цуцла за шише класик X 2   ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
AVENT шише пластично антиколик 260мл
AVENT шише пластично антиколик 260мл екстра мека ,силиконска цуцла,со вентили против грчеви ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
AVENT ЧАША СО КЛУН 300мл
AVENT ЧАША СО КЛУН  300мл Тврдо клунче ,некапечко ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
AVENT ЧАША СО КЛУН 300мл
AVENT ЧАША СО КЛУН  300мл Меко клунче,некапечко ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
BABY NOVA декорирано шише150мл
BABY NOVA  декорирано шише150мл Полипропиленско шише со широко грло,со рачки и кружна антико..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
BABY NOVA чаша со вентил 250мл
BABY NOVA чаша со вентил 250мл За бебе над 6 месеци. Може да се мие во машина за садови,не е п..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
ТЕРМОФОР ДЕТСКИ ЗА СТОМАЧЕ VOLI BABY
ТЕРМОФОР ДЕТСКИ ЗА СТОМАЧЕ VOLI BABY Помага во смирување грчеви кај бебиња.Константно одржува тем..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
NOSEFRIDA аспиратор за нос
NOSEFRIDA аспиратор за нос По препорака на педијатрите и специјалистите за уво,нос и грло. Ефи..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
BABY NOVA аспиратор за нос
BABY NOVA аспиратор за нос За едноставно и нежно отстранување на секрет кај вашето бебе. ..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
BABY NOVA детска чинија цвет
BABY NOVA  детска чинија цвет   ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
BABY NOVA декорирано синџирче за цуцла
BABY NOVA  декорирано синџирче за цуцла Се прикачува на детската облека. Четири видови де..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл
MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл Комплетна нега за кожа околу пеленскиот дел. Форм..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
MUSTELA STELATOPIA масло за капење 200мл
MUSTELA STELATOPIA масло за капење 200мл Нежно,без иритација. За многу сува кожа склона кон ир..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
MUSTELA HYDRA BEBE млеко за тело 300мл
MUSTELA HYDRA BEBE  лосион за тело 300мл Млеко за тело за бебе. ..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
MUSTELA BABY мицеларна вода 300мл
MUSTELA BABY мицеларна вода 300мл Мицеларна вода за чистење лице и подрачје околу пелените.Без пл..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
MUSTELA BABY шампон 500мл
MUSTELA BABY шампон 500мл Посебна формула за користење од раѓање.   ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
AVENT Natural цуцла за шише 3m+
AVENT Natural  цуцла за шише 3m+ Двојно пакување силиконски цуцли ,екстра мека ,со вдлабнати..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
AVENT Natural шише пластично,125мл
AVENT Natural  шише пластично,125мл Пластично шише во сина боја,со антиколик систем и мека с..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
AVENT Natural шише пластично,260мл
AVENT Natural шише пластично,260мл Современ антиколик систем со два вентили и мека силиконска цуц..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
AVENT Anti-colic шише 260мл
AVENT Anti-colic шише 260мл Пластично шише,260мл. Со екстра мека силиконска цуцла за хранење с..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
BABY NOVA шише пластично со 150м
BABY NOVA шише со широко грло 150м   ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
BABY NOVA шише плстично со широко грло 150мл
BABY NOVA шише со широко грло 150мл Силиконска цуцла. ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
BABY NOVA шише пластично декорирано со рачи и адаптер за пиење 125мл
BABY NOVA шише декорирано со рачи и адаптер за пиење 125мл   ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
BABY NOVA шише плстично со широко грло 150 мл
BABY NOVA шише со широко грло 150 мл Декорирано шише ,силиконска цуцла. ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
BABY NOVA шише пластично декорирано со силиконска цевка 340мл
BABY NOVA шише декорирано со силиконска цевка 340мл За бебиња постари од 6 месеци. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
BABY NOVA чаша плстична со силиконска сламка 220мл
BABY NOVA чаша со силиконска сламка 220мл За бебиња над 6 месеци. ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
BABY NOVA шише пластично со рачки 150мл
BABY NOVA  шише  со рачки 150мл Декорирано шише широко грло. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
BABY NOVA шише пластично со адаптер на извлекување 300мл
BABY NOVA чаша со адаптер на извлекување 300мл За деца на возраст над 36 месечна возраст. ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.
Mustela bebe krem
Хидратантен крем за бебиња ..
200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Павловиќева маст оригинална 100мл
  Originalna Pavlovićeva mast se koristi za svakodnevnu negu i zaštitu kože bebe u cilju spr..
235 ден.
без ДДВ: 224 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

 • 046 512 900
 • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS