AVENT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AVENT ULTRA SOFT лажалка X 2
AVENT ULTRA SOFT лажалка X 2 ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
AVENT  ULTRA AIR NIGHT цуцла лажалка
AVENT  ULTRA AIR NIGHT цуцла лажалка ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
AVENT FASHION  цуцла лажалка  X 2
AVENT FASHION  цуцла лажалка  X 2   ..
470 ден.
без ДДВ: 398 ден.
AVENT  цуцла за шише класик X 2
AVENT  цуцла за шише класик X 2   ..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
AVENT шише пластично антиколик 260мл
AVENT шише пластично антиколик 260мл екстра мека ,силиконска цуцла,со вентили против грчеви ..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
AVENT ЧАША СО КЛУН  300мл
AVENT ЧАША СО КЛУН  300мл Тврдо клунче ,некапечко ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
AVENT ЧАША СО КЛУН  300мл
AVENT ЧАША СО КЛУН  300мл Меко клунче,некапечко ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
AVENT Natural  цуцла за шише 3m+
AVENT Natural  цуцла за шише 3m+ Двојно пакување силиконски цуцли ,екстра мека ,со вдлабнати..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
AVENT Natural  шише пластично,125мл
AVENT Natural  шише пластично,125мл Пластично шише во сина боја,со антиколик систем и мека с..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
AVENT Natural шише пластично,260мл
AVENT Natural шише пластично,260мл Современ антиколик систем со два вентили и мека силиконска цуц..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
AVENT Anti-colic шише 260мл
AVENT Anti-colic шише 260мл Пластично шише,260мл. Со екстра мека силиконска цуцла за хранење с..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS