BABY NOVA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BABY NOVA  декорирано шише150мл
BABY NOVA  декорирано шише150мл Полипропиленско шише со широко грло,со рачки и кружна антико..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
BABY NOVA чаша со вентил 250мл
BABY NOVA чаша со вентил 250мл За бебе над 6 месеци. Може да се мие во машина за садови,не е п..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
BABY NOVA аспиратор за нос
BABY NOVA аспиратор за нос За едноставно и нежно отстранување на секрет кај вашето бебе. ..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
BABY NOVA  детска чинија цвет
BABY NOVA  детска чинија цвет   ..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
BABY NOVA  декорирано синџирче за цуцла
BABY NOVA  декорирано синџирче за цуцла Се прикачува на детската облека. Четири видови де..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
BABY NOVA шише пластично со  150м
BABY NOVA шише со широко грло 150м   ..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
BABY NOVA шише плстично со широко грло 150мл
BABY NOVA шише со широко грло 150мл Силиконска цуцла. ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
BABY NOVA шише пластично декорирано со рачи и адаптер за пиење 125мл
BABY NOVA шише декорирано со рачи и адаптер за пиење 125мл   ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
BABY NOVA шише плстично со широко грло 150 мл
BABY NOVA шише со широко грло 150 мл Декорирано шише ,силиконска цуцла. ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
BABY NOVA шише пластично  декорирано со силиконска цевка 340мл
BABY NOVA шише декорирано со силиконска цевка 340мл За бебиња постари од 6 месеци. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
BABY NOVA чаша плстична со силиконска сламка 220мл
BABY NOVA чаша со силиконска сламка 220мл За бебиња над 6 месеци. ..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
BABY NOVA  шише пластично со рачки 150мл
BABY NOVA  шише  со рачки 150мл Декорирано шише широко грло. ..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
BABY NOVA  шише пластично со адаптер на извлекување 300мл
BABY NOVA чаша со адаптер на извлекување 300мл За деца на возраст над 36 месечна возраст. ..
270 ден.
без ДДВ: 229 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS