БЕБЕШКА КОЗМЕТИКА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл
MUSTELA заштитен витамински крем 1-2-3 100мл Комплетна нега за кожа околу пеленскиот дел. Форм..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
MUSTELA STELATOPIA масло за капење 200мл
MUSTELA STELATOPIA масло за капење 200мл Нежно,без иритација. За многу сува кожа склона кон ир..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
MUSTELA HYDRA BEBE  млеко за тело 300мл
MUSTELA HYDRA BEBE  лосион за тело 300мл Млеко за тело за бебе. ..
700 ден.
без ДДВ: 593 ден.
MUSTELA BABY мицеларна вода 300мл
MUSTELA BABY мицеларна вода 300мл Мицеларна вода за чистење лице и подрачје околу пелените.Без пл..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
MUSTELA BABY шампон 500мл
MUSTELA BABY шампон 500мл Посебна формула за користење од раѓање.   ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Mustela bebe krem
Хидратантен крем за бебиња ..
200 ден.
без ДДВ: 190 ден.
Павловиќева маст оригинална 100мл
  Originalna Pavlovićeva mast se koristi za svakodnevnu negu i zaštitu kože bebe u cilju spr..
235 ден.
без ДДВ: 224 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS