БОЛКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BLOKMAX 50mg/g  гел 50г
BLOKMAX 50mg/g  гел 50г Содржи ибупрофен и ментол. За ублажување ревматски болки,болки во..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
LIOTON 1000 GEL 50г
LIOTON 1000 GEL 50г Гел за локална ,дермална употреба  со Heparin Natrium 1000 I.E За нат..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
FASTUM  GEL 2,5% gel ketoprofen гел 50г
FASTUM  GEL 2,5% gel ketoprofen гел 50г Содржи 2,5% ketoprofen,за секаков тип болки. За в..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
DANDUM гел 100г
DANDUM гел 100г Со својот долготраен ефект на ладење обезбедува брзо ослободување од болки во мус..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
VERNALIN крем 100г
VERNALIN крем 100г Обезбедува двојно дејство на ладење и греење за брзо ослободување од болка во ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
KONOP маст загревање 250мл
KONOP маст загревање 250мл Маст од коноп за масажа на кожата со загревачки и релаксирачки ефект. ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
KONOP маст за екстра ладење 100мл
KONOP маст за екстра ладење 100мл Маст од коноп ,за масажа на кожа со разладувачки и релакси..
410 ден.
без ДДВ: 347 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS