КОЗМЕТИКА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION дневна нега 50ml
VICHY COLAGEN SPECIALIST LIFTACTIV 50ML За масна кожа и дехидрирана,со двојно дејство. ..
1.340 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
VICHY COLLAGEN SPECIALIST LIFTACTIV 50ML
VICHY COLAGEN SPECIALIST LIFTACTIV 50ML Видливо ги намалува брчките,ги преобликува контурите на л..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
VICHY COLAGEN SPECIALIST SPF 25 50ML
VICHY COLAGEN SPECIALIST SPF 25 50ML Широк спектарна заштита УВА+УВБ.За сите типови кожа. Форм..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
EUCERIN PHOTOAGING CONTROL SPF50+ face sun creme colorata
EUCERIN PHOTOAGING CONTROL SPF50+ face sun creme colorata Нијансиран крем за лице за зачтита од с..
1.040 ден.
без ДДВ: 881 ден.
EUCERIN PHOTOAGING CONTROL SPF50+ face sun creme colorata
EUCERIN PHOTOAGING CONTROL SPF50+ face sun creme colorata Нијансиран крем за лице за зачтита од с..
1.040 ден.
без ДДВ: 881 ден.
EUCERIN SPF50+ PHOTOAGING CONTROL face sun fluid 50ml
EUCERIN SPF50+ PHOTOAGING CONTROL face sun fluid 50ml Крем-флуид за лице за заштита од сонце и ко..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
EUCERIN AFTER SUN ALLERGY PROTECT 150ML
EUCERIN AFTER SUN ALLERGY PROTECT 150ML Крем-гел за после сончање за кожа склона кон алергии. ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
EUCERIN SILVER SHAVE AFTER SHAVE BALSAM
EUCERIN SILVER SHAVE AFTER SHAVE BALSAM  .Балсам за после бричење,антибактериски,без иритаци..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
EUCERIN SILVER SHAVE гел за бричење 150мл
EUCERIN SILVER SHAVE гел за бричење 150мл За чувствителна и проблематична кожа ,склона кон иритац..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
EUCERIN MEN SILVER SHAVE промо пакет гел+балзам
EUCERIN MEN SILVER SHAVE промо пакет гел+балзам Пакетот содржи: Гел за бричење Балзам за по..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
VICHY IDEALIA пакет ден +ноќ(-50% на ноќна нега)
VICHY IDEALIA пакет ден +ноќ(-50% на ноќна нега) 24h идеална нега на кожата.Го трансформира квали..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
VICHY NEOVADIOL пакет ден +ноќ(-50% на ноќната нега)
VICHY NEOVADIOL сет ден +ноќ(-50% на ноќната нега) Ваша идеална нега за погуста и преобликувана к..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50%
VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50% Сет од дневен и ноќен крем со -50% на ноќна..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
EUCERIN сет за жени
EUCERIN сет за жени Сетот содржи: Eucerin hyaluron filler дневен крем 50мл Eucerin hyaluron..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
EUCERIN сет за жени
EUCERIN сет за жени Сетот содржи : Eucerin hyaluron filler+elasticity дневен крем 50мл Euce..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
BURRA SUN BODY MILK SPF 50 200ml
BURRA SUN BODY MILK SPF 50 200ml Со ектоин против фотостареење,лесно се размачкува,прилагоден за ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
BURRA SUN BODY MILK  SPF30   200ml
BURRA SUN BODY MILK 200ml За лице и тело,со ектоин,за сите возрасти. ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
BURRA SUN FACE CREAM  SPF 50 100ml
BURRA SUN FACE CREAM  SPF 50 100ml Погоден за чувствителна кожа на лицето,со ектоин против ф..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
BURRA SUN FACE & BOGY SPREJ SPF30
BURRA SUN FACE & BOGY SPREJ SPF30 Со ектоин,лесна текстура,не остава масни траги,наменето за ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
LEA SUN SPF50 крем 50мл
LEA SUN SPF50 крем 50мл Крем за лице и деколте,водоотпорен. ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
LEA SUN KIDS SPF40 млеко 200мл
LEA SUN KIDS SPF40 млеко 200мл За лице и тело,водоотпорно,хипоалергено ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
LEA SUN SPF30 крем 100мл
LEA SUN SPF30 крем 100мл За лице и тело,водоотпорно,бронзен ефект. ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
REVALID 3/1 сет за патување
REVALID 3/1 сет за патување Сетот содржи: Revalid регенеративен протеински крем 30мл Revali..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
REVALID REVITALIZING PROTEIN SHAMPOO 250ml
REVALID REVITALIZING PROTEIN SHAMPOO 250ml Регенеративен  протеински шампон,ја зајакнува и р..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
REVALID маска за сува и оштетена коса 150мл
REVALID маска за сува и оштетена коса 150мл Ја регенерира и храни косата ..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
REVALID CONDITIONER 250ML
REVALID CONDITIONER 250ML Регенеративен протеински балзам за зајакнување на структурата на косата..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса
REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса Пакувањето содржи 20 ампули Формула с..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
REVALID серум за раст на коса 50мл
REVALID серум за раст на коса 50мл Го редуцира опаѓањето,ја зголемува густината,ги обновува фолик..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.
REVALID шампон против опаѓање коса 200мл
REVALID шампон против опаѓање коса 200мл За стимулација на раст на коса со Redensyl,состојка која..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
REVALID шампон против првут 250мл
REVALID шампон против првут 250мл SWISS HAIR CARE Со природен екстракт од коприва. ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.
FLEXITOL балзам за пети,56г
FLEXITOL балзам за пети,56г Видливи резултати после 1ден. Со 25% уреа. ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
FLEXITOL балзам за раце ,50г
FLEXITOL балзам за раце ,50г За регенерација на испукана кожа,со 10%уреа ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
EUCERIN ATOPICONTROL интензивен смирувачки крем 40мл
EUCERIN ATOPICONTROL интензивен смирувачки крем 40мл Со противвоспалително дејство,регенерирачко ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
EUCERIN ANTI-PIGMENT коректор,5мл
EUCERIN ANTI-PIGMENT коректор,5мл Ефикасно ги намалува темните дамки и го намалува нивното повтор..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
EUCERIN ATOPI CONTROL спреј против чешање 50мл
EUCERIN ATOPI CONTROL спреј против чешање 50мл Сува,иритирана и испукана кожа,склона кон атопичен..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
DERMOPURE матирачки флуид за лице,50мл
DERMOPURE матирачки флуид за лице,50мл Обезбедува 8 часовен мат ефект,намалува црвенило,погоден з..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
LIP BOOSTER VOLUME PHARMA HYALURON 7ML
LIP BOOSTER VOLUME PHARMA HYALURON 7ML Придонесува вашите усни да изгледаат полни. Розе боја. ..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
URIAGE HYSEAC K18 крем за масна кожа со флеки,40мл
URIAGE HYSEAC K18 крем за масна кожа со флеки,40мл Помага при исчезнување на флеките,митесерии и ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
URIAGE BODY SCRABBING CREAM пилинг крем 200мл
URIAGE BODY SCRABBING CREAM пилинг крем 200мл Крем за пилинг на тело.Да се исплакне. ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
NIVEA MEN ACTIVE ENERGY крем за мажи 50мл
NIVEA MEN ACTIVE ENERGY крем за мажи 50мл   ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS