EUCERIN

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EUCERIN сет за жени
EUCERIN сет за жени Сетот содржи: Eucerin hyaluron filler дневен крем 50мл Eucerin hyaluron..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
EUCERIN сет за жени
EUCERIN сет за жени Сетот содржи : Eucerin hyaluron filler+elasticity дневен крем 50мл Euce..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
EUCERIN ATOPICONTROL интензивен смирувачки крем 40мл
EUCERIN ATOPICONTROL интензивен смирувачки крем 40мл Со противвоспалително дејство,регенерирачко ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
EUCERIN ANTI-PIGMENT коректор,5мл
EUCERIN ANTI-PIGMENT коректор,5мл Ефикасно ги намалува темните дамки и го намалува нивното повтор..
960 ден.
без ДДВ: 814 ден.
EUCERIN ATOPI CONTROL спреј против чешање 50мл
EUCERIN ATOPI CONTROL спреј против чешање 50мл Сува,иритирана и испукана кожа,склона кон атопичен..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
DERMOPURE матирачки флуид за лице,50мл
DERMOPURE матирачки флуид за лице,50мл Обезбедува 8 часовен мат ефект,намалува црвенило,погоден з..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
EUCERIN HYALURON-FILLER VIT.C BOOSTER(3X8мл)
EUCERIN HYALURON-FILLER VIT.C BOOSTER(3X8мл) 10% чист Ц витамин,хијалуронска киселина,ликохалкон ..
1.950 ден.
без ДДВ: 1.653 ден.
EUCERIN ANTI-PIGMENT SPF30 дневен крем,50мл
EUCERIN ANTI-PIGMENT SPF30 дневен крем,50мл Ефикасно ги намалува темните дамки и спречува повторн..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
EUCERIN DERMOPURE регенеративен серум за кожа склона на акни
EUCERIN DERMOPURE регенеративен серум за кожа склона на акни Помага кожата да стане помазна и пом..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml
EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml Крем за локален третман  со 30% уреа. ..
740 ден.
без ДДВ: 627 ден.
EUCERIN HYALURON FILLER крем за околу очи SPF15
EUCERIN HYALURON FILLER крем за околу очи SPF15  При дехидратација и загубена еластичност,пр..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
EUCERIN HYALURON FILLER TEXTURA RICCA дневен крем за сува кожа 50мл
EUCERIN HYALURON FILLER TEXTURA RICCA дневен крем за сува кожа 50мл Крем за исклучително сува коѓ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
EUCERIN EVEN BRIGHTER NOTTE ноќен крем 50мл
EUCERIN EVE BRIGHTER NOTTE ноќен крем 50мл Стимулира регенерација на кожа. Со купување добиват..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
EUCERIN PH5  масло за туширање400мл
EUCERIN PH5  масло за туширање400мл За чувствителна кожа. ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS