КОСА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
REVALID 3/1 сет за патување
REVALID 3/1 сет за патување Сетот содржи: Revalid регенеративен протеински крем 30мл Revali..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
REVALID REVITALIZING PROTEIN SHAMPOO 250ml
REVALID REVITALIZING PROTEIN SHAMPOO 250ml Регенеративен  протеински шампон,ја зајакнува и р..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
REVALID маска за сува и оштетена коса 150мл
REVALID маска за сува и оштетена коса 150мл Ја регенерира и храни косата ..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
REVALID CONDITIONER 250ML
REVALID CONDITIONER 250ML Регенеративен протеински балзам за зајакнување на структурата на косата..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса
REVALID HAIR TONIC ампули за третман против опаѓање коса Пакувањето содржи 20 ампули Формула с..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
REVALID серум за раст на коса 50мл
REVALID серум за раст на коса 50мл Го редуцира опаѓањето,ја зголемува густината,ги обновува фолик..
1.850 ден.
без ДДВ: 1.568 ден.
REVALID шампон против опаѓање коса 200мл
REVALID шампон против опаѓање коса 200мл За стимулација на раст на коса со Redensyl,состојка која..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
REVALID шампон против првут 250мл
REVALID шампон против првут 250мл SWISS HAIR CARE Со природен екстракт од коприва. ..
670 ден.
без ДДВ: 568 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS