ТЕЛО

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
FLEXITOL балзам за пети,56г
FLEXITOL балзам за пети,56г Видливи резултати после 1ден. Со 25% уреа. ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
FLEXITOL балзам за раце ,50г
FLEXITOL балзам за раце ,50г За регенерација на испукана кожа,со 10%уреа ..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS