VICHY

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION дневна нега 50ml
VICHY COLAGEN SPECIALIST LIFTACTIV 50ML За масна кожа и дехидрирана,со двојно дејство. ..
1.340 ден.
без ДДВ: 1.136 ден.
VICHY COLLAGEN SPECIALIST LIFTACTIV 50ML
VICHY COLAGEN SPECIALIST LIFTACTIV 50ML Видливо ги намалува брчките,ги преобликува контурите на л..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
VICHY COLAGEN SPECIALIST SPF 25 50ML
VICHY COLAGEN SPECIALIST SPF 25 50ML Широк спектарна заштита УВА+УВБ.За сите типови кожа. Форм..
2.800 ден.
без ДДВ: 2.373 ден.
VICHY IDEALIA пакет ден +ноќ(-50% на ноќна нега)
VICHY IDEALIA пакет ден +ноќ(-50% на ноќна нега) 24h идеална нега на кожата.Го трансформира квали..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
VICHY NEOVADIOL пакет ден +ноќ(-50% на ноќната нега)
VICHY NEOVADIOL сет ден +ноќ(-50% на ноќната нега) Ваша идеална нега за погуста и преобликувана к..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50%
VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50% Сет од дневен и ноќен крем со -50% на ноќна..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+FRESH PROTECTIVE MILK
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+FRESH PROTECTIVE MILK Протективно млеко со висок степен на заштита&nbs..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ GENTLE PROTECTIVE MILK FOR CHILDREN
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ GENTLE PROTECTIVE MILK  Млеко за заштита на осетлива кожа од со..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF30+ CAPITAL SOLEIL FRESH HYDRATING MILK 300ML
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF30+ CAPITAL SOLEIL FRESH HYDRATING MILK 300ML Млеко за заштита од сонце з..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ MATIFYING 3/1
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ MATIFYING 3/1 Крем за заштита од сонце со матирачки ефект. 50мл ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ ANTI-AGE 3/150ML
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ ANTI-AGE 3/1  Крем за заштита од сонце,против брчки ,со висока ..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ anti-dark spot 3/1 50ml
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ anti-dark spot 3/1 50ml Заштитна обоена крема против темни флеки. ..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50( BB) tinted mattifying dry touch face fluid 50ml
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50( BB) tinted mattifying dry touch face fluid 50ml Обоен флуид за лице со..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50 skin perfecting velvety cream 50ml
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50 skin perfecting velvety cream 50ml Кадифена крема за лице со исклучител..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 30 mattyfying face fluid dry touch 50ml
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 30 mattyfying face fluid dry touch 50ml Матирачки флуид за лице за комбини..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY MINERAL MICELLAR MILK 400ML
VICHYMINERAL MICELLAR MILK 400ML Минерализирано мицеларно млеко кое содржи полифенол од бел чај,з..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION гел за интензивно чистење 400мл
VICHY NORMADERM PHYTOSOLUTION гел за интензивно чистење 400мл Гел за длабинско чистење за масна и..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
VICHY EAU THERMALE MINERALISANTE термална вода 150г
VICHY EAU THERMALE MINERALISANTE термална вода 150г Спреј со термална вода олигоелементите и мине..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
VICHY PURETE THERMALE 3/1 200ML
VICHY PURETE THERMALE 3/1 200ML 1.Млеко за чистење лице, 2.Тоник, 3.Отстранување на шминкат..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
VICHY LIFTACTIV CURE ANTIOXYDANTE & ANTIFATIGUE 10ML
VICHY LIFTACTIV CURE ANTIOXYDANTE & ANTIFATIGUE 10ML Антиоксидативен третман против уморен из..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
VICHY NEOVADIOL PHYTOSCULPT NECK AND FACE CONTOURS 50ML
VICHY NEOVADIOL PHYTOSCULPT NECK AND FACE CONTOURS 50ML Нега на врат и контури на лице. Го зац..
2.100 ден.
без ДДВ: 1.780 ден.
VICHY NEOVADIOL EYES&LIPS CONTOURS 15ML
VICHY NEOVADIOL EYES&LIPS CONTOURS 15ML Нега против брчки и за цврстина на кожата. Ефект п..
1.800 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
VICHY SLOW AGE EYES крем за околу очи 15мл
VICHY SLOW AGE EYES крем за околу очи 15мл Околуочен крем кој делува на првите знаци на стареење...
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
VICHY NORMADERM ANTI AGING крем 50мл
VICHY NORMADERM ANTI AGING крем 50мл Иновација против неправилности и против брчки. Немрсна,бр..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
VICHY AQUALIA THERMAL RICH хидратантен богат крем 50мл
VICHY AQUALIA THERMAL RICH хидратантен богат крем 50мл Хидратантен богат крем за 48 часовна хидра..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
VICHY AQUALIA THERMAL LEGERE лесен хидратантен крем 50мл
VICHY AQUALIA THERMAL LEGERE лесен хидратантен крем 50мл Лесен крем за хидратација на кожа,богат ..
1.480 ден.
без ДДВ: 1.254 ден.
VICHY MINERALBLEND течна пудра 30мл
VICHY MINERALBLEND течна пудра 30мл Хидратантна пудра која содржи хијалуронска киселина и минерал..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
VICHY IDEALIA ноќен крем 50ml
VICHY IDEALIA ноќен крем 50ml Крем со обновувачка моќ на кожата во текот на ноќта. Во текот на..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
VICHY IDEALIA дневен крем 50ml
VICHY IDEALIA дневен крем 50ml Дневен крем за сите типови кожа,измазнува пори,хидрира и дава идеа..
1.600 ден.
без ДДВ: 1.356 ден.
VICHY DERMABLEND течна пудра за лице
VICHY DERMABLEND течна пудра за лице Корективна течна пудра за лице ,со мат ефект,за 16 h прекрив..
1.400 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
VICHY MINERAL 89 daily booster
VICHY MINERAL 89 daily booster Обогатена формула со 89% термална вода и хијалуронска киселина. ..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
VICHY LIFTACTIV SUPREME SERUM 10
VICHY LIFTACTIV SUPREME SERUM 10 Серум против брчки и зацврстување на кожа. 30ml ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS