СОНЧЕВА КОЛЕКЦИЈА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+FRESH PROTECTIVE MILK
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+FRESH PROTECTIVE MILK Протективно млеко со висок степен на заштита&nbs..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ GENTLE PROTECTIVE MILK FOR CHILDREN
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ GENTLE PROTECTIVE MILK  Млеко за заштита на осетлива кожа од со..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF30+ CAPITAL SOLEIL FRESH HYDRATING MILK 300ML
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF30+ CAPITAL SOLEIL FRESH HYDRATING MILK 300ML Млеко за заштита од сонце з..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ MATIFYING 3/1
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ MATIFYING 3/1 Крем за заштита од сонце со матирачки ефект. 50мл ..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ ANTI-AGE 3/150ML
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ ANTI-AGE 3/1  Крем за заштита од сонце,против брчки ,со висока ..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ anti-dark spot 3/1 50ml
VICHY CAPITAL SOLEIL SPF50+ anti-dark spot 3/1 50ml Заштитна обоена крема против темни флеки. ..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50( BB) tinted mattifying dry touch face fluid 50ml
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50( BB) tinted mattifying dry touch face fluid 50ml Обоен флуид за лице со..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50 skin perfecting velvety cream 50ml
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 50 skin perfecting velvety cream 50ml Кадифена крема за лице со исклучител..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 30 mattyfying face fluid dry touch 50ml
VICHY IDEAL SOLEIL SPF 30 mattyfying face fluid dry touch 50ml Матирачки флуид за лице за комбини..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS