Нос

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COSINUS спреј за нос и синуси 60мл
COSINUS спреј за нос и синуси 60мл Спреј од растително потекло за тегоби со воспалени синуси и за..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
COSINUS  таблети за нос и синуси X 30
COSINUS  таблети за нос и синуси X 30 Таблети од растително потекло за третман при тегоби со..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS