CALIVITA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SUPER CoQ10 PLUS X 120капсули
SUPER CoQ10 PLUS X 120капсули Содржи Q10,Бетакаротен ,вит.Е,Селен. ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
SPIRULINA CHLORELLA PLUS X 100 таблети
SPIRULINA CHLORELLA PLUS X 100 таблети 1 таблета дневно е препорачана доза. ..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
CHROMIUM MAX 500  X 100 капсули
CHROMIUM MAX 500  X 100 капсули Контрола на апетитот.   ..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
STRESS MANAGEMENT  X 100 таблети
STRESS MANAGEMENT  X 100 таблети Содржи Вит Б1,вит.Б6,вит.Б2,Ниацинамид,Пантотенска кисел..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
QPROTECT 4LIFE X 90 таблети
QPROTECT 4LIFE X 90 таблети Содржи Бетакаротен,витамин Ц,витамин Е,Селен ,Гинко билоба ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
C 1000  X 100 таблети
C 1000  X 100 таблети Во една таблета има 1000мг витамин Ц,задоволува дневна потреба кај воз..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS