HEALTHAID

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PREGNAZON X 30 таблети HealthAid
PREGNAZON X 30 таблети HealthAid 23 оптимални состојки,пред ,за време ,по бременост,богата со Фол..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
MENOVITAL X 60 таблети Healthaid
MENOVITAL X 60 таблети Healthaid Хранлива подршка за регулирање на хормоналната активност. Бог..
1.000 ден.
без ДДВ: 952 ден.
LIVERCARE X 60 таблети,HealthAid
LIVERCARE X 60 таблети,HealthAid Единствена формулаза детоксикација,чистење и нормална функција н..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
MAGCITRA Magnesium Citrate 1900 mg x 60таблети,HealthAid
MAGCITRA Magnesium Citrate 1900 mg x 60таблети,HealthAid Високо абсорбирачки Магнезиум цитрат 190..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
CALMAGZINC isoflavones & Boron x 90 таблети,HealthAid
CALMAGZINC isoflavones & Boron x 90 таблети,HealthAid Состав:Калциум,Магнезиум,Цинк,Бор,Изофл..
850 ден.
без ДДВ: 810 ден.
HEARTMAX omega 3,Antioxidants,garlik,CoQ10,Amino Acids,HealthAid
HEARTMAX omega 3,Antioxidants,garlik,CoQ10,Amino Acids,HealthAid Формула за нормално функционирањ..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
DAY-VIT PROBIO 30 таблети,HealthAid
DAY-VIT PROBIO 30 таблети Единствена формула од мултивитамини и минерали со 2 милијарди Бифидобак..
850 ден.
без ДДВ: 810 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS