NATURE ESSENTIAL

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ARTICHOKE 350mg  50 капсули
ARTICHOKE 350mg  50 капсули Nature Essential Помага при слабеење,го намалува холестеролот..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
GARCINIA 300mg 90 капсули
GARCINIA 300mg 90 капсули Nature Essential   ..
465 ден.
без ДДВ: 443 ден.
CALCIUM 500 & VITAMIN D  50 таблети
CALCIUM 500 & VITAMIN D  50 таблети Содржи Калциум 200мг,Д витамин 0,003мг и Магнезиум 6..
400 ден.
без ДДВ: 381 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS