VITABIOTICS

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети
PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети За пред забременување,за плодност и репродуктивност. ..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
FEROGLOBIN  X 30 капсули
FEROGLOBIN  X 30 капсули Содржат Железо,Фолна киселина,Б12.   ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
OSTEOCARE ORIGINAL X 30 таблети
OSTEOCARE ORIGINAL X 30 таблети Vitabiotics Содржи Калциум,Магнезиум,Д3,Цинк Ги задоволува ..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
JOINTACE COLLAGEN X 30 таблети
JOINTACE COLLAGEN X 30 таблети,Vitabiotics Содржи Глукозамин,Колаген,Хондроитин,Витамин Ц,Е,Б12,м..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS