КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ ПРЕВРТЕНА ЕКО-КОЖА

КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ ПРЕВРТЕНА ЕКО-КОЖА

990 ден.
Шифра на производ: 6773
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* кломпи број:

КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ ПРЕВРТЕНА ЕКО-КОЖА

Земја на потекло-Србија

Производител-ДИЈАНА обуча

Состав-еко кожа,а лежиштето права мека кожа.

Начин на изработка-шиена,лепена

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS