EUCERIN МАЖИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EUCERIN SILVER SHAVE AFTER SHAVE BALSAM
EUCERIN SILVER SHAVE AFTER SHAVE BALSAM  .Балсам за после бричење,антибактериски,без иритаци..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
EUCERIN SILVER SHAVE гел за бричење 150мл
EUCERIN SILVER SHAVE гел за бричење 150мл За чувствителна и проблематична кожа ,склона кон иритац..
570 ден.
без ДДВ: 483 ден.
EUCERIN MEN SILVER SHAVE промо пакет гел+балзам
EUCERIN MEN SILVER SHAVE промо пакет гел+балзам Пакетот содржи: Гел за бричење Балзам за по..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS