ЛИЦЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
EUCERIN сет за жени
EUCERIN сет за жени Сетот содржи: Eucerin hyaluron filler дневен крем 50мл Eucerin hyaluron..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
EUCERIN сет за жени
EUCERIN сет за жени Сетот содржи : Eucerin hyaluron filler+elasticity дневен крем 50мл Euce..
1.900 ден.
без ДДВ: 1.610 ден.
EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml
EUCERIN UREA REPAIR PLUS 30% urea crema 75ml Крем за локален третман  со 30% уреа. ..
740 ден.
без ДДВ: 627 ден.
EUCERIN HYALURON FILLER крем за околу очи SPF15
EUCERIN HYALURON FILLER крем за околу очи SPF15  При дехидратација и загубена еластичност,пр..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
EUCERIN HYALURON FILLER TEXTURA RICCA дневен крем за сува кожа 50мл
EUCERIN HYALURON FILLER TEXTURA RICCA дневен крем за сува кожа 50мл Крем за исклучително сува коѓ..
1.300 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
EUCERIN EVEN BRIGHTER NOTTE ноќен крем 50мл
EUCERIN EVE BRIGHTER NOTTE ноќен крем 50мл Стимулира регенерација на кожа. Со купување добиват..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS