СОНЧЕВА КОЛЕКЦИЈА BURRA

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BURRA SUN BODY MILK SPF 50 200ml
BURRA SUN BODY MILK SPF 50 200ml Со ектоин против фотостареење,лесно се размачкува,прилагоден за ..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
BURRA SUN BODY MILK  SPF30   200ml
BURRA SUN BODY MILK 200ml За лице и тело,со ектоин,за сите возрасти. ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
BURRA SUN FACE CREAM  SPF 50 100ml
BURRA SUN FACE CREAM  SPF 50 100ml Погоден за чувствителна кожа на лицето,со ектоин против ф..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
BURRA SUN FACE & BOGY SPREJ SPF30
BURRA SUN FACE & BOGY SPREJ SPF30 Со ектоин,лесна текстура,не остава масни траги,наменето за ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS