СОНЧЕВА КОЛЕКЦИЈА -ФИТОФАРМ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LEA SUN SPF50 крем 50мл
LEA SUN SPF50 крем 50мл Крем за лице и деколте,водоотпорен. ..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
LEA SUN KIDS SPF40 млеко 200мл
LEA SUN KIDS SPF40 млеко 200мл За лице и тело,водоотпорно,хипоалергено ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
LEA SUN SPF30 крем 100мл
LEA SUN SPF30 крем 100мл За лице и тело,водоотпорно,бронзен ефект. ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS