ЛИЦЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VICHY IDEALIA пакет ден +ноќ(-50% на ноќна нега)
VICHY IDEALIA пакет ден +ноќ(-50% на ноќна нега) 24h идеална нега на кожата.Го трансформира квали..
2.900 ден.
без ДДВ: 2.458 ден.
VICHY NEOVADIOL пакет ден +ноќ(-50% на ноќната нега)
VICHY NEOVADIOL сет ден +ноќ(-50% на ноќната нега) Ваша идеална нега за погуста и преобликувана к..
3.700 ден.
без ДДВ: 3.136 ден.
VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50%
VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50% Сет од дневен и ноќен крем со -50% на ноќна..
3.000 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS