МЕДИЦИНСКИ ПОМАГАЛА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сино,црвени
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сино,црвени Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Сост..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-кафеави топка
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-кафеави,топка Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Со..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини топка
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини топка Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Соста..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-сини Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
САНДАЛИ ДЕТСКИ АНАТОМСКИ-кафени со цвет
Земја на потекло -Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,лежиште права ,мека кожа ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
ВЛЕЧКИ КАФЕАВИ  ОРТОПЕДСКИ
Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,лежиште мека ,права кожа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ВЛЕЧКИ КАФЕАВИ ОРТОПЕДСКИ
Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а лежиштето чиста мека кожа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ВЛЕЧКИ ЦРНИ  ОРТОПЕДСКИ
ВЛЕЧКИ ЦРНИ  ОРТОПЕДСКИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-Еко-к..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ВЛЕЧКИ ЦВЕТНИ ОРТОПЕДСКИ
ВЛЕЧКИ ОРТОПЕДСКИ АНАТОМСКИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-Еко ко..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ МАШКИ ЦРНИ
КЛОМПИ МАШКИ ЦРНИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а лежиш..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ МАШКИ БЕЛИ
КЛОМПИ МАШКИ БЕЛИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а лежиш..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ ПРЕВРТЕНА ЕКО-КОЖА
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ ПРЕВРТЕНА ЕКО-КОЖА Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Сос..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦРНИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а лежи..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ ЖЕНСКИ БЕЛИ СО ДУПЧИЊА
КЛОМПИ ЖЕНСКИ БЕЛИ СО ДУПЧИЊА Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ ЖЕНСКИ БЕЛИ
КЛОМПИ ЖЕНСКИ БЕЛИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а лежи..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦВЕТНИ
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ЦВЕТНИ Земја на потекло -Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а л..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ТЕГЕТ
КЛОМПИ ЖЕНСКИ ТЕГЕТ  Произведени во Србија,ДИЈАНА обуча. Произведено од еко кожа,а лежишт..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ROMED HOLLAND BPM.ST.SPL апарат за мерење крвен притисок
ROMED HOLLAND BPM.ST.SPL апарат за мерење крвен притисок   ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
SENDO PRIMO апарат за мерење крвен притисок
Прикачена пумпа за олеснето користење со една рака, прикачен стетоскоп за удобно и лесно поставув..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
PANASONIC EW 3109 апарат за мерење крвен притисок
PANASONIC EW 3109 апарат за мерење крвен притисок Апарат за надлактица,со меморија до 90 мерења. ..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
BECUTAN аспиратор за нос за бебиња
BECUTAN аспиратор за нос за бебиња Безбеден и хигиенски За бебиња од О месеци ..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
MYCOSAN сет за третман на габични инфекции на нокти
MYCOSAN сет за третман на габични инфекции на нокти Сетот се состои од 1.Прецизна четкичка ..
730 ден.
без ДДВ: 619 ден.
NAILNER 2/1 пенкало против габични за инфекции
NAILNER 2/1 пенкало против габични за инфекции Видливи резултати за 7 дена ..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
NAILNER 2/1 лак против габични инфекции на нокти
NAILNER 2/1 лак против габични инфекции на нокти Видливи резултати по 7 дена ..
600 ден.
без ДДВ: 508 ден.
AURIGEN фишек за хигиена на уши
AURIGEN фишек за хигиена на уши Фишек за хигиена на уши,две парчиња. Употреба според приложено..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
КИЛИБАРЕН ЃЕРДАН + подарок вреќичка
Детски КИЛИБАРЕН ЃЕРДАН + подарок вреќичка Според традиционалната медицина,килибарот го зајакнува..
1.500 ден.
без ДДВ: 1.271 ден.
СТЕГАЧ ЗА КОСА ПРОТИВ  ВОШКИ Pidocci GO
СТЕГАЧ ЗА КОСА ПРОТИВ ВО ВОШКИ Pidocci GO Заштитува од вошки преку постепено ослободување на мири..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS