ВЛЕЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ВЛЕЧКИ КАФЕАВИ  ОРТОПЕДСКИ
Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,лежиште мека ,права кожа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ВЛЕЧКИ КАФЕАВИ ОРТОПЕДСКИ
Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-еко кожа,а лежиштето чиста мека кожа ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ВЛЕЧКИ ЦРНИ  ОРТОПЕДСКИ
ВЛЕЧКИ ЦРНИ  ОРТОПЕДСКИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-Еко-к..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
ВЛЕЧКИ ЦВЕТНИ ОРТОПЕДСКИ
ВЛЕЧКИ ОРТОПЕДСКИ АНАТОМСКИ Земја на потекло-Србија Производител-ДИЈАНА обуча Состав-Еко ко..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS