COSINUS  таблети за нос и синуси X 30

COSINUS таблети за нос и синуси X 30

230 ден.
Шифра на производ: 2268
Достапност: На залиха
Количина:

COSINUS  таблети за нос и синуси X 30

Таблети од растително потекло за третман при тегоби со синуси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS