Настинка и грип

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Aspirin plus
Aspirin+C vitamin шумливи таблети за возрасни, 10 шумливи таблети. Пред употребата на лекот внима..
190 ден.
без ДДВ: 181 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS