ТЕРМОФОР ДЕТСКИ ЗА СТОМАЧЕ VOLI BABY

ТЕРМОФОР ДЕТСКИ ЗА СТОМАЧЕ VOLI BABY

450 ден.
Шифра на производ: 3453
Достапност: На залиха
Количина:

ТЕРМОФОР ДЕТСКИ ЗА СТОМАЧЕ VOLI BABY

Помага во смирување грчеви кај бебиња.Константно одржува температура 40мин.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS