VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50%

VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50%

3.000 ден.
Шифра на производ: 6060
Достапност: Распродадено
Количина:

VICHY SLOW AGE дневен крем 50мл +ноќен крем 50мл -50%

Сет од дневен и ноќен крем со -50% на ноќната нега Slow age nut

Дневна и ноќна нега која дејствува на првите знаци на стареење уште на самиот почеток на настанување на истите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS