ВИТАМИНИ И ДОДАТОЦИ НА ИСХРАНА

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети
PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети За пред забременување,за плодност и репродуктивност. ..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
FEROGLOBIN X 30 капсули
FEROGLOBIN  X 30 капсули Содржат Железо,Фолна киселина,Б12.   ..
500 ден.
без ДДВ: 424 ден.
OSTEOCARE ORIGINAL X 30 таблети
OSTEOCARE ORIGINAL X 30 таблети Vitabiotics Содржи Калциум,Магнезиум,Д3,Цинк Ги задоволува ..
400 ден.
без ДДВ: 339 ден.
JOINTACE COLLAGEN X 30 таблети
JOINTACE COLLAGEN X 30 таблети,Vitabiotics Содржи Глукозамин,Колаген,Хондроитин,Витамин Ц,Е,Б12,м..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
SUPER CoQ10 PLUS X 120капсули
SUPER CoQ10 PLUS X 120капсули Содржи Q10,Бетакаротен ,вит.Е,Селен. ..
2.400 ден.
без ДДВ: 2.034 ден.
SPIRULINA CHLORELLA PLUS X 100 таблети
SPIRULINA CHLORELLA PLUS X 100 таблети 1 таблета дневно е препорачана доза. ..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
CHROMIUM MAX 500 X 100 капсули
CHROMIUM MAX 500  X 100 капсули Контрола на апетитот.   ..
900 ден.
без ДДВ: 763 ден.
STRESS MANAGEMENT X 100 таблети
STRESS MANAGEMENT  X 100 таблети Содржи Вит Б1,вит.Б6,вит.Б2,Ниацинамид,Пантотенска кисел..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
QPROTECT 4LIFE X 90 таблети
QPROTECT 4LIFE X 90 таблети Содржи Бетакаротен,витамин Ц,витамин Е,Селен ,Гинко билоба ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
C 1000 X 100 таблети
C 1000  X 100 таблети Во една таблета има 1000мг витамин Ц,задоволува дневна потреба кај воз..
800 ден.
без ДДВ: 678 ден.
NUTRAGEN COLAGEN 500ML
NUTRAGEN COLAGEN 500ML Течен колаген за пиење,со вкус на цреша. Хидролизиран колаген Тип 1,хиј..
2.495 ден.
без ДДВ: 2.114 ден.
PREGNAZON X 30 таблети HealthAid
PREGNAZON X 30 таблети HealthAid 23 оптимални состојки,пред ,за време ,по бременост,богата со Фол..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
MENOVITAL X 60 таблети Healthaid
MENOVITAL X 60 таблети Healthaid Хранлива подршка за регулирање на хормоналната активност. Бог..
1.000 ден.
без ДДВ: 952 ден.
LIVERCARE X 60 таблети,HealthAid
LIVERCARE X 60 таблети,HealthAid Единствена формулаза детоксикација,чистење и нормална функција н..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
MAGCITRA Magnesium Citrate 1900 mg x 60таблети,HealthAid
MAGCITRA Magnesium Citrate 1900 mg x 60таблети,HealthAid Високо абсорбирачки Магнезиум цитрат 190..
900 ден.
без ДДВ: 857 ден.
CALMAGZINC isoflavones & Boron x 90 таблети,HealthAid
CALMAGZINC isoflavones & Boron x 90 таблети,HealthAid Состав:Калциум,Магнезиум,Цинк,Бор,Изофл..
850 ден.
без ДДВ: 810 ден.
HEARTMAX omega 3,Antioxidants,garlik,CoQ10,Amino Acids,HealthAid
HEARTMAX omega 3,Antioxidants,garlik,CoQ10,Amino Acids,HealthAid Формула за нормално функционирањ..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.143 ден.
ARTICHOKE 350mg 50 капсули
ARTICHOKE 350mg  50 капсули Nature Essential Помага при слабеење,го намалува холестеролот..
300 ден.
без ДДВ: 286 ден.
GARCINIA 300mg 90 капсули
GARCINIA 300mg 90 капсули Nature Essential   ..
465 ден.
без ДДВ: 443 ден.
MAGNESIUM 250mg 100 таблети
MAGNESIUM 250mg 100 таблети Natural Wealth ..
500 ден.
без ДДВ: 476 ден.
ZINC CHELATED 10mg 100 таблети
ZINC CHELATED 10mg  100 таблети Natural Wealth ..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
SELENIUM 50mcg 100 таблети
SELENIUM  50mcg  100 таблети Natural Wealth ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
SOYA LECITHIN 1200MG 100 капсули,меки
SOYA LECITHIN 1200MG 100 капсули,меки Природен извор на холин,иноситол и линоленска киселлина. ..
600 ден.
без ДДВ: 571 ден.
CALCIUM 500 & VITAMIN D 50 таблети
CALCIUM 500 & VITAMIN D  50 таблети Содржи Калциум 200мг,Д витамин 0,003мг и Магнезиум 6..
400 ден.
без ДДВ: 381 ден.
OSTEO COMPLEX  100 таблети
OSTEO COMPLEX   100 таблети Дневна доза 2 таблети содржи:Калциум 667мг, Железо 6,6мг,Ма..
470 ден.
без ДДВ: 448 ден.
DAY-VIT PROBIO 30 таблети,HealthAid
DAY-VIT PROBIO 30 таблети Единствена формула од мултивитамини и минерали со 2 милијарди Бифидобак..
850 ден.
без ДДВ: 810 ден.
MAGNEVITAL GEL 200мл
MAGNEVITAL GEL 200мл Магнезиум хлорид, ги опушта мускулите, ја намалува честата појава на г..
370 ден.
без ДДВ: 314 ден.
MAGNEVITAL DIREKT 20 кесички за директна примена
MAGNEVITAL DIREKT 20 кесички за директна примена За возрасни и деца над 12 години. Го намалува..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
HERBA NATURA масло од црно семе 125мл
HERBA NATURA масло од црно семе 125мл 100% природно масло од црно семе ..
370 ден.
без ДДВ: 352 ден.
KANOIL BIO 15% маслен раствор од коноп,спреј 10мл
KANOIL BIO 15% маслен раствор од коноп,спреј 10мл Пред употреба да се протресе.Се испрскува ..
2.500 ден.
без ДДВ: 2.119 ден.
KANOIL 20% маслен раствор во масло од коноп,спреј 10мл
KANOIL 20% маслен раствор во масло од коноп,спреј 10мл Пред употреба да се протресе.Едно прскање ..
3.100 ден.
без ДДВ: 2.627 ден.
KANOIL 10% масло од коноп 10мл
KANOIL 10% масло од коноп 10мл Масло од коноп. Пред употреба шишето да се загрее во дланките&n..
1.700 ден.
без ДДВ: 1.441 ден.
FREYHERR-canabis extract 1200mg(CBD 12%)
FREYHERR-canabis extract 1200mg(CBD 12%) Екстракт од коноп,со дозажен диспанзер.Со едно завртувањ..
2.650 ден.
без ДДВ: 2.246 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

 • 046 512 900
 • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS