NATURAL WEALTH

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MAGNESIUM 250mg 100 таблети
MAGNESIUM 250mg 100 таблети Natural Wealth ..
500 ден.
без ДДВ: 476 ден.
ZINC CHELATED 10mg  100 таблети
ZINC CHELATED 10mg  100 таблети Natural Wealth ..
330 ден.
без ДДВ: 314 ден.
SELENIUM  50mcg  100 таблети
SELENIUM  50mcg  100 таблети Natural Wealth ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
SOYA LECITHIN 1200MG 100 капсули,меки
SOYA LECITHIN 1200MG 100 капсули,меки Природен извор на холин,иноситол и линоленска киселлина. ..
600 ден.
без ДДВ: 571 ден.
OSTEO COMPLEX   100 таблети
OSTEO COMPLEX   100 таблети Дневна доза 2 таблети содржи:Калциум 667мг, Железо 6,6мг,Ма..
470 ден.
без ДДВ: 448 ден.

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS