PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети

PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети

1.000 ден.
Шифра на производ: 3767
Достапност: На залиха
Количина:

PREGNACARE BEFORE CONCEPTION X 30 таблети

За пред забременување,за плодност и репродуктивност.

Содржи Фолна киселина,Цонк,Иноситол,Витамин Д,Б12,Л-Аргинин.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Адреса

Аптека Луна
Булевар Туристичка 71А
6000 Охрид
 

Контакт

  • 046 512 900
  • aptekalunaohrid@yahoo.com
Аптека Луна © 2022. UKION SHOPS